Domů Novinky

Keramické rovnátka: Jak zvládnout první týden

Získání keramických rovnátek: První dojmy

Hned jak jsem vešel do ordinace, cítil jsem jak se moje nervy rozbušily, jako kdyby měly zkoušku na symfonický orchestr. Ale zůstalo to jen u prvního dojmu. Proces získání keramických rovnátek byl neuvěřitelně hladký. Ta lékařka byla ohromně příjemná a než se mi stihli rozbušit nervy na dvakrát, už jsem měl nové rovnátka na zubech.

Pohodlí a pocit něčeho nového

Pocit něčeho nového v ústech byl zpočátku trochu nepříjemný. Nikdy předtím jsem neměl v ústech něco, co by mě netlačilo do jazyka nebo retů. Ale jak se říká, zvyknete si na vše. Venku jsem potkal starého přítele a rozhodli jsme se jít na pivo. Už po několika doušcích jsem zjistil, že pivo s rovnátky chutná stejně dobře jako bez nich.

Jak si čistit zuby s keramickými rovnátky

Očekával jsem, že se mi bude čistit zuby s rovnátky hrozně, ale moje zkušenosti byly jiné. Nebylo to tak těžké, jak jsem očekával. Ani nemusíte měnit zubní pastu. Už po prvních zkušenostech jsem si uvědomil, že čištění zubů s keramickými rovnátky je jen otázkou zvyku a jediné, co potřebujete, je trochu trpělivosti a pevných nervů.

Jedním z tipů pro čištění zubů s rovnátky je dostat se co nejhlouběji do zubních štěrbin. Vždy, když si čistím zuby, představuji si, že jsem Indiana Jones a provádím archeologický průzkum. Ale na rozdíl od Indiany, já používám interdentální kartáček namísto biče.

Stravování s keramickými rovnátky

Zpočátku jsem se obával, že bych mohl mít problémy s jídlem. Ale byl jsem překvapen, jak rychle jsem se přizpůsobil. Vždy jsem měl slabost pro jablka a obával jsem se, že budu muset zanechat své oblíbené ovoce. Ale ukázalo se, že všechno je v pohodě, pokud si jablko nakrájím na menší kousky.

Cvičení a sportování s keramickými rovnátky

Jako vášnivý běžec jsem se obával, že mi rovnátka budou při běhu vadit. Ale naštěstí, po prvním týdnu jsem byl schopný běhat bez jakýchkoli obtíží. Tím se mi naskytla další příležitost: mohl jsem se pochlubit svými novými kamarády v běžeckém klubu a zjistil jsem, že se mi většina z nich také obávala, když dostali svoje první rovnátka.

Spánek s keramickými rovnátky

První noc s rovnátky byla trochu neklidná. Musel jsem se naučit relaxovat a nechat rovnátka, aby dělaly svou práci. Ale jak jsem se s nimi naučil spát, bylo to, jako bych je ani neměl. A nejtěžší na tom bylo to, abych si nezapomněl vyčistit zuby před spaním, protože bych si mohl zničit dobrý dojem z nových rovnátek.

První týden s keramickými rovnátky může být trochu náročný, ale s trochou trpělivosti a s řádnou péčí, je to úplně v pohodě. Na konci dne, mít krásný úsměv stojí za všechnu tu námahu.

Související příspěvky

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná